Rozhodujte sa rozumnejšie s radami od umelej inteligencie

Inteligentné podniky využívajú informácie vo svoj prospech – to je to, čo ich robí inteligentnými. Na to aby ste s biznis dátami pracovali nepotrebujete špičkových dátových analytikov. Stačí vám špičková dátová analytika v podobe umelej inteligencie. AI je technológia, ktorá odhalí neviditeľné súvislosti v gigantických data setoch a umožní šikovným ľuďom rozhodovať sa omnoho inteligentnejšie.

Rozhodujte sa rozumnejšie s radami od umelej inteligencie
Zdroj: Gettyimages

Umelá inteligencia dokáže podnikom pomôcť pri predvídaní a plánovaní budúcnosti. Zvládne udržať v pamäti obrovské množstvo dát, zanalyzovať tieto dáta v reálnom čase a nájde medzi nimi skryté súvislosti, ktoré by ostali skryté aj pred tými najlepšími dátovými analytikmi. Následne sama vygeneruje prehľadný report, s ktorým dokážu podniky budúcnosti vytvárať nové produkty alebo naplánovať uvedenie produktov na rôzne trhy.

Umelá inteligencia je súčasťou inteligentného podnikového systému SAP S/4HANA a dôležitou súčasťou riešení:

SAPerman akadémia je séria náučných videí o inteligentnom podnikaní, v ktorých SAP Presales odborník Ján Chovanec vysvetľuje laickým spôsobom moderné podnikateľské technológie a riešenia.

(PR)

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.