Toto zabezpečenie auta žiaden zlodej nikdy neprekonal

Pred vyše 20 rokmi sa na Slovensku zrodil nápad dodatočného zabezpečenia auta, ktoré by chránilo vozidlo mechanicky a elektronicky zároveň. Po niekoľkých mesiacoch vývoja uzrel svetlo sveta VAM R1.

Toto zabezpečenie auta žiaden zlodej nikdy neprekonal.
Zdroj: VAM

VAM R1 je už dnes legendou medzi zabezpečeniami. Od jeho vzniku bol tento systém nainštalovaný do tisícov áut nielen na Slovensku, ale aj v Česku. VAM R1 bol natoľko jedinečný a sofistikovaný, že si do dnešného dňa drží hrdý titul neprekonaného zabezpečenia áut proti krádeži. A to aj napriek tomu, že sa ho pokúsilo prekonať stovky zlodejov. No ani jeden z nich nebol úspešný.

Moderný dizajn, vyšší level zabezpečenia

Vampire LITE. Od svojho „brata VAM R1“ sa líši modernejším vzhľadom a vyššou úrovňou zabezpečenia. Vampire LITE totiž blokuje namiesto pôvodných 6 až 7 odlišných častí auta. Top z neho robí jeden z najkomplexnejších systémov na trhu vôbec.

Toto zabezpečenie auta žiaden zlodej nikdy neprekonal.
Zdroj: VAM
Inštalácia trvá len pár hodín

Najnovšiu verziu zabezpečenia auta od VAM systém Vampire LITE môžete mať nainštalované vo svojom vozidle už za 4 hodiny. Stačí sa objednať na webovej stránke https://vam-system.sk a navštíviť jednu z pobočiek v Bratislave, Nitre alebo Lemešanoch.

Non-stop ochrana, žiaden odber z batérie

Po inštalácii Vampire LITE je váš automobil chránený nepretržite. Veľkou výhodou je, že toto zabezpečenie vozidla nespotrebováva žiadnu energiu z vašej batérie a nepotrebuje ani žiaden dodatočný zdroj napätia.

Zabezpečenie auta proti krádeži VAMPIRE Lite je možné rozšíriť o tieto dva moduly:

1.  VAM odťah, ktorý dodatočne ochráni vaše auto proti:

  • naloženiu, ťahaniu, tlačeniu, zdvíhaniu či nakláňaniu vozidla
  • krádeži kolies
  • vniknutiu do motorovej časti.
Toto zabezpečenie auta žiaden zlodej nikdy neprekonal.
Zdroj: VAM

2.  VAM akustik, ktorý spoľahlivo ochráni vaše auto proti:

  • naloženiu, ťahaniu, tlačeniu, zdvíhaniu či nakláňaniu vozidla
  • krádeži kolies
  • vniknutiu do motorovej časti
  • vniknutiu do interiéru vozidla a batožinového priestoru

 Jednorazová investícia, žiadne mesačné poplatky

Vampire LITE predstavuje jednorazovú investíciu, ktorá si nevyžaduje žiadne ďalšie poplatky, či už za prevádzku alebo aktualizáciu systému. Jeho cena závisí od značky a modelu auta. Majte vaše vozidlo 100 %-ne chránené, požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku na tomto mieste.

(PR)

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.