StoryEditor

Získa si vás!

27.11.2022, 00:00

Lepšia.TV nie je len pre divákov, ktorí hľadajú živé vysielanie, ale ponúka aj obrovskú videotéku bez príplatku

Sledovanie televízie cez internet, kdekoľvek, kde sa nachádzate a na rôznych zariadeniach, sa teší čoraz väčšej popularite. Lepšia.TV, však nie je obyčajnou internetovou televíziou. Jej pridaná hodnota polichotí každému divákovi. Poteší obrovskou videotékou s neustálou obnovou titulov a navyše ponúka aj živé vysielanie a perfektný mix relácií pre všetkých. Či už to sú najnovšie filmové novinky, obľúbené české i zahraničné seriály, živé športové prenosy, správy alebo celodenná zábava pre deti, všetko je dostupné v rámci jednej služby. Výhod je však oveľa viac! 

image
Lepšia.TV

Ohúri vás obsahom

Mnohí užívatelia si našli cestu k online videotékam ako napríklad Netflix, HBO MAX či Disney Plus. Na trhu je však internetová televízia Lepšia.TV, ktorá je v mnohom podobná, ale má viacero bonusov. Vyberáte si zo skutočne bohatej ponuky, ktorú tvoria tisícky formátov ročne.

S Lepšia.TV má divák k dispozícii všetky relácie zo 130 TV staníc rozdelených do prehľadných kategórií. Máte chuť na film, dokument alebo zábavu? Žiadny problém! Všetky kategórie sa dajú ešte rozdeliť do filtrov: napríklad americké komédie z roku 2012. 

image
Lepšia.TV

Bohatosť ponuky ilustruje aj nasledujúci príklad. Za minulý rok mohli užívatelia základného balíčka Lepšia.TV vidieť 15 215 rôznych filmov a 2 314 rôznych seriálov. To je v priemere 1 267 unikátnych filmov za mesiac.

Online videotéky nemôžu čerpať z toľkých zdrojov ako Lepšia.TV a preto nemajú takú obmenu programov a nepridávajú toľko relácií ako v internetovej televízii. Jej divák si vždy dokáže nájsť z tisícok programov taký, ktorý ho zaujme a po druhé, nemusí sa báť opakovania. Obsah sa totiž obmieňa doslova každú hodinu. 

image
Lepšia.TV

Ďalší rozdiel je aj v počte dabovaných programov, ktorých je v Lepšia.TV oveľa viac. Pri online videotékach je trendom mať programy v pôvodnom znení s titulkami. Mnoho ľudí má však s ich čítaním problém - buď sú príliš rýchle, nevidia na nich alebo ich skrátka obťažujú.

Oplatí sa

Korením internetovej televízie Lepšia.TV sú bezkonkurenčné funkcie ako sledovanie relácií až sto dní spätne, neobmedzené nahrávanie, prémiové stanice už v základnom balíčku či rádio s dvadsaťtisíc stanicami priamo v aplikácii.

Okrem toho má najlepší pomer ceny a výkonu na trhu a aktuálne si noví zákazníci môžu vyskúšať Lepšia.TV+HBO na desať dní len za 0,10 eur a bez záväzku. Potom môžu mať  Lepšia.TV už od 3,49 eur mesačne.

Výhodnejšia

Lepšia.TV nie je obyčajnou internetovou televíziou, ale tiež obrovskou videotékou s neustálou obnovou titulov. www.lepšia.tv

image
Lepšia.TV
menuLevel = 1, menuRoute = pr-clanky, menuAlias = pr-clanky, menuRouteLevel0 = pr-clanky, homepage = false
26. február 2024 20:51