StoryEditor

Bratislava už onedlho zažije skvelé kuchárske exhibície

11.04.2023, 00:00

Obľúbený veľtrh Danubius Gastro v Inchebe predstaví známe mená ako Vojto Artz, Lucia Gyenesová, Daniel Melicherík či Lukáš Guzman

Kuchárske show dlhodobo patria k obľúbeným programom množstva ľudí. Niet sa čo čudovať, jedlo je nielen nutnosť, ale aj príjemné spestrenie bežných či slávnostných udalostí a častá téma našich rozhovorov. Ak aj vy sledujete niektorú z relácií, aby ste načerpali inšpiráciu na lahodné jedlá a dezerty, nemali by ste v dňoch 20. – 23. apríla chýbať ani na gastronomickom veľtrhu v Inchebe. Ten totiž okrem gastronomických trendov, nových potravín, nápojov a vybavenia do gastro zariadení a prevádzok či domácich kuchýň, prináša aj chutné, voňavé a farebné kuchárske a cukrárske exhibície.

image
Incheba

Vo štvrtok 20.4. a v piatok 21.4. vždy o 11:00 a o 14:00 vás v Inchebe privíta víťazka relácie Pečie celé Slovensko 2, Lucia Gyenesová. Chcete vedieť, čo v profesionálnej peci od jedného z vystavovateľov upečie? Príďte a inšpirujte sa jej umením, ktoré očarilo aj sympatické porotkyne.

V sobotu 22.4. od 11.00 do 13:00 sa zasa môžete tešiť na skvelú exhibíciu v podaní dvojice Vojto Artz a Lukáš Guzman, ktorá nesie názov „Big Pan“. Hneď potom, o 14:00, nasleduje šéfkuchár Daniel Melicherík, ktorý bude variť s deťmi pre deti návštevníkov. Máte doma malých maškrtníkov? Určite ich zoberte so sebou.

Sobota 22.4. od 16:30 bude patriť aj degustácii naslepo, ktorú organizuje Slovenský zväz kuchárov a cukrárov. Príďte sa presvedčiť, že spoznávať chute so zaviazanými očami môže byť nielen poriadna zábava, ale najmä výzva.

Okrem toho môžete prísť povzbudiť účastníkov vo finálovom kole súťaže vo varení naživo - v odboroch kuchár a cukrár, prípadne v súťaži kuchárov juniorov. Samozrejme, počas veľtrhu nebudú chýbať ani degustácie – či už potravín, alebo kvalitných vín.

image
Incheba

Spoločne s veľtrhom gastronómie sa v Inchebe bude konať aj veľtrh cestovania ITF Slovakiatour, ktorý predstaví atraktívne turistické destinácie, cestovateľské rady, návody a tipy na dovolenku doma aj v zahraničí. Rovnako môžete zavítať na bratislavský Autosalon a spoznať automobilové novinky, výstavné premiéry, užiť si prehliadku karavanov a absolvovať testovacie jazdy.

image
Incheba

Trojica obľúbených podujatí sa v Incheba Expo Bratislava bude konať od 20. do 23. apríla. Podrobnejšie informácie nájdete na http://www.incheba.sk/vstupenky si môžete už teraz kúpiť tu.

menuLevel = 1, menuRoute = pr-clanky, menuAlias = pr-clanky, menuRouteLevel0 = pr-clanky, homepage = false
06. jún 2023 11:32