StoryEditor

Nepremeškajte príležitosť vyhrať v súťaži OFFICE ROKA! Máte už len pár dní

20.02.2024, 00:00

Už ste sa prihlásili do súťaže OFFICE ROKA? Ak ste rok 2023 využili na sťahovanie alebo výraznú úpravu pracovných priestorov, máte posledných pár dní na registráciu. Ukážte svetu, že ste firmou s priestormi pre talentovaných ľudí. Zapojte sa do 8. ročníka OFFICE ROKA a posilnite svoju zamestnávateľskú značku!

  • ĽUDIA NASLEDUJÚ LEN TÝCH NAJLEPŠÍCH

Poznáte „kuchynkový kabinet“? Ľudia sa každé dva týždne plánovane stretnú v kuchynke a hovoria o všeličom možnom, pričom to vôbec nemusí súvisieť s ich prácou. A práve z takýchto debát často vyplynú inovácie, ktoré by za iných okolností vôbec nevznikli*. Firemná  kultúra sa dá budovať práve  vďaka takejto osobnej interakcii.

image
OFFICE ROKA

Čo vytvára atraktívne pracovné priestory? Podľa odborníkov je to celá paleta atribútov. Kľúčové sú najmä tri: well-being, firemná kultúra a inovácie. „Dôležité je mať vo firme napríklad socializačný priestor. Veľakrát tam narazíte na niekoho náhodne a neplánovane, vyriešite niečo, na čo ste predtým možno zabudli. Zvyšuje sa tak produktivita a zrýchľuje výmena informácií. Zároveň sa budujú neformálne vzťahy,“ uvádza Peter Gróf, Head of Workplace Strategy, CBRE Slovensko a dodáva: „Z našich analýz vyplýva, že stretnutia v kancelárii sa najčastejšie odohrávajú v malých skupinách do troch alebo štyroch ľudí. Zvyčajne je ešte niekto online a takýmto hybridným meetingom sa prispôsobujú aj zasadačky, a to predovšetkým veľkosťou a technickým vybavením.

Peter Gróf zo CBRE je pritom aj jedným z členov odbornej poroty tohto ročníka súťaže OFFICE ROKA. Spolu s ním v odbornej porote zasadnú Milena Bobeková, majiteľka a konateľka, ALPE Euroservice s.r.o., Lukáš Kordík, architekt a urbanista, Ateliér GutGut a Ateliér Kordík, Prof. Ing. Veronika Kotradyová, PhD., pedagogička, výskumníčka a projektová manažérka, STU Bratislava a Mgr. Michal Matloň, Place & Architecture Psychologist, theLivingCore.

image
OFFICE ROKA
  • ZAPOJTE SA A POSILNITE SVOJ EMPLOYER BRANDING

Prečo sa oplatí prihlásiť? Keďže konkurencia na trhu práce je stále silnejšia, pracovné priestory môžu byť jedným z najvýraznejších prvkov odlíšenia sa a vášho employer brandingu. Účasť v súťaži OFFICE ROKA je argument pre udržanie skúsených profesionálov a zároveň dôkaz, že vaše priestory spĺňajú najvyššie parametre kvality. Vaše kancelárie zhodnotí odborná porota, čím získate cennú spätnú väzbu. Navyše, víťazi budú súčasťou programu tohtoročnej Konferencie OFFICE ROKA a v rámci publicity posilnia aj svoje PR.

Aktuálny, už 8. ročník súťaže OFFICE ROKA, organizuje realitno-konzultačná spoločnosť CBRE Slovensko. Ocenenia udelí odborná porota v štyroch kategóriách: Inovatívna kancelária, Kancelária ako DNA firmy, Zdravá kancelária a Absolútny víťaz OFFICE ROKA 2023.

image
OFFICE ROKA
  • PRIESTORY VYTVORENÉ PRE ĽUDÍ

Kto má predpoklady zvíťaziť? Víťazi minulých ročníkov súťaže sa zhodli, že pri tvorbe a dolaďovaní priestorov dbali predovšetkým na ľudí a ich potreby. Napríklad, architekti zo štúdia BLZK Architekti mali pri tvorbe „voľnú ruku“ a dokázali aj nekonvenčné predstavy a požiadavky pretaviť do unikátnych priestorov firmy ALPE Euroservice, ktorá sídli pri Trnave. Dôležité je pripomenúť, že rovnaké príležitosti uspieť majú veľké aj malé, rodinné či butikové firmy, spoločnosti naprieč celým Slovenskom, ale aj dve rôzne firmy sídliace v rovnakej budove.

image
OFFICE ROKA

Registrujte sa do súťaže OFFICE ROKA bezplatne ešte dnes!

https://www.officeroka.sk/sk/prihlasovaci-formular

Aktuálny 8. ročník súťaže OFFICE ROKA podporili spoločnosti Narbutas, WOOD Real Estate, XAL, Nespresso a Bavaris! Mediálnymi partnermi sú StartitUp a Hospodárske noviny.

* Píše o tom v knihe „Good business“ psychológ Mihaly Csikszentmihalyi, tvorca konceptu flow.

Kontakt: https://www.officeroka.sk/sk/kontakt

image
OFFICE ROKA
menuLevel = 1, menuRoute = pr-clanky, menuAlias = pr-clanky, menuRouteLevel0 = pr-clanky, homepage = false
15. apríl 2024 12:49