22.12.2017, 00:00

Stravovacia karta v mobile je trend

Digitalizácia je silný fenomén. Stravovacie karty sú podobné tým platobným, tiež sme si na ne museli zvyknúť, tvrdí riaditeľ spoločnosti Doxx - Stravné lístky.

Stravovacia karta v mobile je trend

Spoločnosť Doxx urobila za ostatné dva roky významné kroky v poskytovaných službách. Ako vnímate ich význam ?

Doxx – Stravné lístky je tradičná, čisto slovenská firma, pre ktorú sú ostatné roky skutočne dynamické v investovaní do inovácií. Ide hlavne o elektronizáciu stravných lístkov, predstavenie stravovacej karty ako moderného nositeľa elektronických stravných lístkov.


Ide o veľké zmeny aj pre stravníkov, je to ako v banke, máte účet, kartu, aplikáciu. Aby sme boli konkrétni, zamestnanec dostane od zamestnávateľa stravovaciu kartu, zamestnávateľ ju pravidelne „nabíja lístkami“ a zamestnanec si môže aktivovať bezplatné služby. Základný je online účet ku karte. Tento účet umožňuje viacero praktických vecí. Napríklad, ak dnes zamestnanec stratí papierové stravné lístky, chránený nie je. Ale keď stratí svoju stravovaciu kartu, cez online účet si ju jednoducho zablokuje a nikto na jeho lístky nesiahne.


Významná vec je aplikácia Stravovacia karta v mobile. Tá predstavuje vrchol pohodlia, pretože na obed idete iba s mobilom.

Aké skúsenosti s novinkami ste získali v doterajšej praxi ?

Ako v každom biznise, aj pri obľúbených stravných lístkoch je to tak, že to, čo je jednoduché, má logiku a prináša úžitok, má úspech.


Stravovacia karta v mobile je toho príkladom, po spustení v lete

Nedozvedeli ste sa všetko?

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.