Oficiálne spustiť medzinárodnú verziu svojich webových stránok - www.cvonline.net v tomto roku plánuje spoločnosti CV-Online. Záujemcom tým umožní získať informácie o pracovných príležitostiach v regióne strednej a východnej Európy. Pre HN to uviedol regionálny riaditeľ spoločnosti pre ČR a Slovensko Vladimír Dubeň. CV-Online v súčasnosti okrem Slovenska pôsobí v Lotyšsku, Litve, Poľsku, Českej republike, Maďarsku, Rusku a Rumunsku.
Internetovému pracovnému portálu www.cvonline.sk, ktorý niečo vyše roka prevádzkuje spoločnosť CV-Online Slovakia, pribudlo vlani do databázy vyše 1 500 nových životopisov ľudí aktívne hľadajúcich prácu na Slovensku alebo v zahraničí. Aktuálne tak dnes obsahuje zhruba 8 500 životopisov a ponuku asi štyritisíc pracovných pozícií. Mesačne portál navštívi 60-tisíc unikátnych návštevníkov, čo medziročne predstavuje nárast až o polovicu.
CV-Online patrí do skupiny CVO Group. V roku 2005 skupina dosiahla tržby 13,6 milióna eur.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.