StoryEditor

Aké novinky banky chystajú v tomto roku

19.01.2009, 23:00
Autor:
zkzk

Lepší komfort, väčšia bezpečnosť, viac funkcií a rozširovanie produktov elektronického bankovníctva. Takto by sa dali stručne zhrnúť novinky, do ktorých sa chcú banky pustiť už v krátkom čase. Na čo sa ste teda môžeme pripraviť?

Dexia banka -- skvalitnenie služby e-Banka. V rámci nového redesingu tejto služby bude obsahovať viacero nových funkcií, rovnako prejde viacerými doplneniami a malými zmenami.
Slovenská sporiteľňa -- v tomto roku sa zamerajú najmä na rozširovanie škály produktov elektronického bankovníctva. Elektronické bankovníctvo už nebude iba transakčným nástrojom, ale aj nástrojom na aktívnu komunikáciu s bankou pri predaji produktov a služieb.
ČSOB -- výraznú zmenu plánujú v oblasti dizajnu internetového bankovníctva. Na tento rok majú pripravené rozšírenie portfólia produktov v internetovom bankovníctve, aj v produktovom portfóliu elektronických distribučných kanálov.
Tatra banka -- budú zlepšovať elektronické služby, pričom sa zamerajú hlavne na stabilitu, používateľský komfort a bezpečnosť elektronických služieb.
Poštová banka -- pripravujú novú verziu Internet bankingu, v rámci ktorej by mali byť doplnené nové funkcie a zjednodušené ovládanie pre klienta.
OTP Banka -- pripravujú inovácie, ktoré budú smerovať do back roundu na strane banky, čo by mali klienti postrehnúť najmä vyššou rýchlosťou prístupu k službám.
Zdroj: banky, HN

menuLevel = 1, menuRoute = prakticke-hn, menuAlias = prakticke-hn, menuRouteLevel0 = prakticke-hn, homepage = false
04. február 2023 07:03