StoryEditor

Absolventi, toto sú top voľné pracovné miesta pre vás

13.07.2015, 11:25
Autor:
zubzub
HNonline.sk vám v spolupráci s istp.sk prináša prehľad najaktuálnejších voľných pracovných miest pre absolventov.

Špecialista sprostredkovania úverov - Prievidza

Čo bude vašou úlohou? Poradenstvo v oblasti poskytovania pôžičiek, prvý kontakt s klientmi, vypracovanie, kompletizácia podkladov žiadosti o poskytnutie pôžičky, bez práce s hotovosťou, pôžičky vypláca centrála spoločnosti na účet klienta.
Ponúkaná mzda: od 500 do 2500 eur za mesiac

Viac TU


Účtovník/čka

Na túto pozíciu je potrebné úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Ekonomické vedy a úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Ekonomika a organizácia, obchod a služby.
Ponúkaná mzda: dohodou

Viac TU


Administratívny pracovník, manažér

Do vašej kompetencie na tejto pozícii budú spadať administratívne práce, kontrola zmlúv, personalistika, práca s ľuďmi.
Ponúkaná mzda: dohodou

Viac TU


Administratívno klientský pracovník a junior manažér

Náplňou práce na tejto pozícii je administratívna práca, práca na PC, telefonovanie, mailovanie, kontakt so zákazníkom, telefonická komunikácia s obchodnými partnermi, personalistika - pracovné pohovory, zaškolovanie nových pracovníkov, vedenie pracovných porád.
Ponúkaná mzda: od 400 do 700 eur za mesiac

Viac TU


Predavač/ka s inkasom

Vašou úlohou bude aktívna obsluha zákazníkov a predaj tovaru, odborné poradenstvo k produktom, doplňovanie a ukladanie tovaru v predajni a na sklade.
Ponúkaná mzda: dohodou

Viac TU

 


Administratívny pracovník

Na tejto pozícii budete mať za úlohu spracovanie reportov (denných/týždenných/finálnych) do elektronickej podoby a ich odosielanie zákazníkom, evidenciu dochádzky zamestnancov, prípravu podkladov k faktúram, vystavovanie faktúr, dobropisov a ich správna evidencia či príjem pošty a iné administratívne práce.
Ponúkaná mzda: dohodou

Viac TU


Junior Účtovník / Junior Accountant

Náplňou práce bude zaúčtovanie a kompletné spracovávanie cestovných náhrad, príkazov, vreckové, osobné výdaje a pod., účtovanie bankových operácií a práca s kreditnými kartami, kontrola prvotných dokladov a ich zaúčtovanie v zmysle platných predpisov či evidencia a zaúčtovanie došlých tuzemských faktúr (dodávateľské aj odberateľské).
Ponúkaná mzda: dohodou

Viac TU


Technischer Einkäufer / Konstrukteur (m/w)

Náplň práce: Abwicklung sämtlicher Aufgaben in der Materialbeschaffung von der Offerteinholung über die Bestellung bis hin zur Rechnungsprüfung; Konstruktion von Einzelteilen und ganzen Baugruppen; Zeichnungs- und Stücklistenpflege / -wartung; Enge Zusammenarbeit mit der Produktion und dem Hauptsitz in Liechtenstein
Ponúkaná mzda: dohodou

Viac TU


HR Manager

Hľadáme talentovaného a ambiciózneho HR manažéra do kolektívu poprednej investičnej spoločnosti. Ak máš cit, dobrý odhad na ľudí a schopnosť správne motivovať, hľadáme práve teba. Očakávame, že nám pomôžeš ďalej rozvíjať a budovať našu spoločnosť po personálnej stránke.
Ponúkaná mzda: dohodou

Viac TU


Poradca klienta

Vašou úlohou na tejto pozícii bude poradenstvo a starostlivosť o klienta.
Ponúkaná mzda: dohodou

Viac TU


Obchodný manažér

Na tejto pozícii vás bude čakať administratívna práca spojená s obchodnou činnosťou, vypracovanie cenových ponúk, starostlivosť o existujúcich a nových zákazníkov, reporting.
Ponúkaná mzda: dohodou

Viac TU


Letušky pre leteckú spoločnosť FLYNAS

Vašou náplňou práce bude kontrola paluby lietadla, privítanie pasažierov a usadenie ich na miesta, zaistenie bezpečnostných postupov pred odletom, informovanie pasažierov o bezpečnostných predpisoch, servírovanie jedál a nápojov počas letu, poskytnutie prvej pomoci v prípade potreby.
Ponúkaná mzda: od 2200 eur za mesiac

Viac TU


Cost controller s Maďarským jazykom

Vašou úlohou na tejto pozícii bude priebežne kontrolovať zákazky náklady na služby a tým prispieť k zníženiu nákladov, úzko spolupracovať s technickým oddelením, controlling zákaziek, školenie správcov nákladov u predajcov, komunikácia so zahraničnými dielňami.
Ponúkaná mzda: dohodou

Viac TU


Pedagogický zamestnanec

Hľadá sa učiteľ matematiky v kombinácii s fyzikou, geografiou, prípadne dejepisom.
Ponúkaná mzda: dohodou

Viac TU


Kuchár

Ide o prácu kuchára/pizzéra. Čaká vás príprava pizze, šalátov či cestovín.
Ponúkaná mzda: dohodou

Viac TU

Zdroj: www.istp.sk

01 - Modified: 2022-12-07 16:15:24 - Feat.: - Title: Produktivita práce v USA rástla omnoho výraznejšie, produkcia stúpa 02 - Modified: 2022-11-15 07:51:13 - Feat.: - Title: Nezamestnanosť vo Francúzsku mierne klesla, blíži sa ku 14-ročnému minimu 03 - Modified: 2022-10-31 11:55:47 - Feat.: - Title: Pre zamestnávateľov vek nie je len číslo. Starší ľudia sú najčastejšie diskriminovaní na trhu práce 04 - Modified: 2022-10-31 11:40:02 - Feat.: - Title: Zmeny v Zákonníku práce zavedú aj otcovskú dovolenku, novinku prináša zavádzanie smerníc Únie 05 - Modified: 2022-10-22 10:00:00 - Feat.: - Title: Pracujem ako digitálna nomádka, robila som v 78 krajinách. Pripisujem to aj pandémii, hovorí mladá žena
menuLevel = 1, menuRoute = prakticke-hn, menuAlias = prakticke-hn, menuRouteLevel0 = prakticke-hn, homepage = false
07. december 2022 20:10