StoryEditor

Boj o Bratislavu: O Nesrovnalovo kreslo majú záujem viacerí

15.01.2018, 23:00
Sulíkovci podporia kandidáta OĽaNO, hoci ho hnutie ešte nevybralo. Vlastné meno má aj Progresívne Slovensko.

Opozičné strany začali intenzívnu diskusiu o tom, koho postavia do súboja o Bratislavu. Hľadať budú vo vlastných radoch, ale aj medzi aktivistami. Koalícia zatiaľ o voľbách veľa nehovorí.

Veľká debata sa momentálne vedie v opozičnom OĽaNO. Na základe dohody s SaS, s ktorou strana Igora Matoviča spolupracovala už v minuloročných voľbách do samosprávnych krajov, majú postaviť kandidáta práve oni. Sulíkovci totiž do krajských volieb nominovali dnes už bývalého poslanca Národnej rady Juraja Drobu, ktorý v súboji o kraj zvíťazil.

Obyčajní ľudia dnes diskutujú o troch menách. Podľa informácií HN z dvoch nezávislých zdrojov...

Pridajte sa k tým, ktorí vedia viac.
Zostáva vám 85% na dočítanie.
01 - Modified: 2025-12-31 11:30:00 - Feat.: - Title: Dostal si od babky na Vianoce peniaze? Do týchto destinácií si v januári a februári zaletíš z Bratislavy najlacnejšie 02 - Modified: 2025-12-30 08:17:09 - Feat.: - Title: Šutaj Eštok povedal, čo by sa dialo, ak by Hlas vládol s PS. Od koaličných partnerov chce, aby sa nehádali 03 - Modified: 2025-12-29 11:08:00 - Feat.: - Title: Dopravný podnik v Bratislave posilní počas silvestrovskej noci MHD, električky pôjdu celú noc 04 - Modified: 2025-12-24 14:30:00 - Feat.: - Title: Električky v Petržalke majú úspech, čo však ďalšie nové trate? Na čakačke je sever a juh Bratislavy 05 - Modified: 2025-12-18 12:37:24 - Feat.: - Title: Najlepšie memečka týždňa: Sú také dobré, že by proti nim nič nemal ani Ústavný súd
menuLevel = 1, menuRoute = slovensko, menuAlias = slovensko, menuRouteLevel0 = slovensko, homepage = false
31. december 2025 13:14