Polícia Slovenskej republikyTASR
StoryEditor

NAKA zadržala medzinárodne hľadané osoby. Dopúšťali sa závažnej majetkovej trestnej činnosti

24.06.2018, 14:03
Autor:
tbatba
Na tieto osoby bolo Českou republikou vydané Európske zatýkacie rozkazy.  

Národná kriminálna agentúra zadržala včera v skorých ranných hodinách päť medzinárodne hľadaných osôb. Na tieto osoby bolo Českou republikou vydané Európske zatýkacie rozkazy.  

Zadržané osoby sa dlhodobo dopúšťali prevažne závažnej majetkovej trestnej činnosti, informuje Polícia SR na svojom facebookovom profile.

"Národná protizločinecká jednotka NAKA na prípade pracovala spoločne s kolegami z Polície ČR od roku 2017, pričom na území SR boli v tejto veci vykonané viaceré domové prehliadky a prehliadky iných priestorov," píše vo svojom príspevku Polícia SR. 

Zadržané osoby sú momentálne v celách policajného zaistenia. V pondelok bude sudca Krajského súdu v Trnave rozhodovať o vydávacej väzbe týchto osôb na trestné konanie vedené na území ČR.   

01 - Modified: 2025-10-06 11:22:10 - Feat.: - Title: Prokurátor zrušil obvinenie čurillovcom Dunčkovi a Magulovi z bývalej NAKA, informoval advokát Kubina 02 - Modified: 2025-09-17 07:58:54 - Feat.: - Title: Žilinka zrušil obvinenia trom policajtom bývalej NAKA, ktorí patrili k čurillovcom 03 - Modified: 2025-08-28 10:06:30 - Feat.: - Title: Progresívci chcú v parlamente sprísniť úpravu týkajúcu sa páchania trestnej činnosti pred deťmi 04 - Modified: 2025-08-05 07:53:01 - Feat.: - Title: Na súde sa začal proces so Zetochom. Mal lustrovať Sulíka, Hlinu či Lipšica 05 - Modified: 2025-07-23 12:23:37 - Feat.: - Title: Za minulý rok eviduje prokuratúra opäť najviac majetkovej trestnej činnosti. Najmä krádeží, vyplýva zo správy
menuLevel = 1, menuRoute = slovensko, menuAlias = slovensko, menuRouteLevel0 = slovensko, homepage = false
05. december 2025 18:34