StoryEditorVyšetrovanie vraždy Róberta Remiáša naďalej pokračuje, polícia preveruje určitý okruh informácií
Remiáš zomrel pri výbuchu svojho auta 29. apríla 1996 v Bratislave na križovatke ulíc Botanická, Karloveská a Devínska cesta.
Vyšetrovanie vraždy Róberta Remiáša naďalej pokračuje. Polícia v súčasnosti preveruje určitý okruh informácií. Pre TASR to uviedlo oddelenia komunikácie a prevencie policajného prezídia.
"Polícia pracuje s určitým okruhom informácií, ktoré momentálne preverujeme. Nebudeme ich však bližšie špecifikovať," avizovalo prezídium v súvislosti s vyšetrovaním vraždy.
Vyšetrovateľ Policajného zboru vydal 8. februára minulého roka uznesenie, ktorým pokračuje v prerušenom trestnom stíhaní v prípade smrti Remiáša z apríla 1996. Na vydanie tohto rozhodnutia dal písomný pokyn prokurátor Krajskej prokuratúry v Bratislave.
Remiáš zomrel pri výbuchu svojho auta 29. apríla 1996 v Bratislave na križovatke ulíc Botanická, Karloveská a Devínska cesta.
Muž bol spojkou s bývalým príslušníkom SIS Oskarom Fegyveresom, ktorý vypovedal, že na zavlečení syna vtedajšieho prezidenta Michala Kováča sa podieľala tajná služba.
01 - Modified: 2025-12-19 07:25:53 - Feat.: - Title: Za „ťukanec“ môžete prísť aj o vodičák. Poradíme, ako je najvhodnejšie zaparkovať
02 - Modified: 2025-12-15 11:00:00 - Feat.: - Title: Toto zlodeji nečakali. Žena ochránila svoj mobil tým, že sa na lupiča doslova zavesila
03 - Modified: 2025-12-13 15:35:52 - Feat.: - Title: Spravodlivosť sa nerobí krikom, nebudeme robiť pomstu ani politické objednávky, reaguje Šutaj Eštok na Fica
04 - Modified: 2025-12-11 07:59:24 - Feat.: - Title: Bolívijského exprezidenta Arceho zadržali v rámci vyšetrovania korupcie
05 - Modified: 2025-12-11 07:43:29 - Feat.: - Title: V okrese Lučenec zišiel z cesty autobus, skončil v priekope. Na mieste je polícia