TASR/Dušan Hein
StoryEditor

Marček, ktorý je obvinený v prípade vraždy Kuciaka, vypovedá na NAKA

11.04.2019, 11:23
Autor:
mahomaho
Všetci obvinení museli vo veci vraždy novinára nanovo vypovedať po tom, ako polícia obvinila aj Mariana Kočnera.

Miroslav Marček, ktorý je jedným z obvinených v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, dnes opäť vypovedá v priestoroch Národnej kriminálnej agentúry v Nitre. 

Marčeka vypočúvali v budove NAKA k prípadu vraždy Kuciaka naposledy na konci marca.  

Informáciu priniesol portál tvnoviny.sk. Všetci obvinení museli vo veci vraždy novinára nanovo vypovedať po tom, ako polícia v tomto prípade obvinila aj podnikateľa Mariana Kočnera, ktorý v stredu po prvý raz vypovedal pred vyšetrovateľom.

Po približne trojhodinovom výsluchu Kočner opustil za prísnych bezpečnostných opatrení nitriansku pobočku NAKA.

Kočnerov obhajca Marek Para skonštatoval, že jeho klient poprel vinu v plnom rozsahu a následne spolu požiadali o doplnenie informácií k vzneseniu obvinenia.

menuLevel = 1, menuRoute = slovensko, menuAlias = slovensko, menuRouteLevel0 = slovensko, homepage = false
15. január 2026 17:04