HN/Viera Candráková
StoryEditor

Nehoda na Račianskej ochromila električkovú dopravu

30.07.2019, 08:55
Autor:
TASRTASR
Náhradné autobusy X3 budú premávať medzi zastávkami Blumentál a Vozovňa Krasňany.

Na Račianskej ulici v Bratislave nepremávajú električky. Dôvodom je nehoda auta s autobusom. Dopravný podnik Bratislava (DPB) na sociálnej sieti informoval, že zavádza náhradnú dopravu. Cestujúci musia rátať s meškaniami.

"Električky linky 3 z centra mesta premávajú len po zastávku Blumentál, následne pokračujú cez Trnavské mýto na Zlaté Piesky po trase linky 4," upozornil DPB.

Náhradné autobusy X3 budú premávať medzi zastávkami Blumentál a Vozovňa Krasňany. Električky X3 premávajú v úseku Vozovňa Krasňany - Rača.

"Aktuálne zháňame všetky voľné vozidlá a budeme sťahovať aj autobusy z niektorých liniek," uviedol dopravca. Premávka električiek bude obnovená ihneď po odstránení nehody.

menuLevel = 1, menuRoute = slovensko, menuAlias = slovensko, menuRouteLevel0 = slovensko, homepage = false
16. január 2026 23:28