Hasiči zasahujú na PalisádachHN/Eduard Cicha
StoryEditor

Na Palisádach v Bratislave horela strecha základnej školy, hasiči už požiar zneškodnili

15.03.2021, 10:41
Autor:
TASRTASR
Učitelia deti evakuovali ešte pred príchodom hasičov. Podľa doterajších informácií sa nikto nezranil.

Požiar, ktorý v pondelok predpoludním vznikol na streche súkromnej školy na bratislavských Palisádach, sa podarilo zlikvidovať. Informovali z komunikačného oddelenia Prezídia Hasičského a záchranného zboru.

"Hasičom sa požiar strechy školy na Palisádach podarilo úplne zlikvidovať. Momentálne vykonávajú záverečnú obhliadku požiariska a po zbalení všetkých vecných prostriedkov odídu na svoje základne," priblížili hasiči.

Požiar strechy budovy, v ktorej sídli škôlka a základná škola, vypukol pred 11.00 hod. Deti i učitelia opustili budovu ešte pred príchodom hasičov, všetci evakuovaní sa dostali do bezpečia, k zraneniam nedošlo. Na mieste zasahujú hasiči z celej Bratislavy.

menuLevel = 1, menuRoute = slovensko, menuAlias = slovensko, menuRouteLevel0 = slovensko, homepage = false
16. január 2026 11:30