StoryEditorRusofóbia vo vládnej koalícii nadobudla obludné rozmery, hovorí Smer
Smer tvrdí, že keď sa stane súčasťou koalície, bude klásť dôraz na to, aby sa neprekrúcal význam Sovietskeho zväzu a Červenej armády pri porážke fašizmu.
Rusofóbia vo vládnej koalícii nadobudla obludné rozmery a Rusko je absurdne obviňované z rozpútania druhej svetovej vojny.
Pri príležitosti sobotného Dňa víťazstva nad fašizmom to na sociálnej sieti uviedol opozičný Smer-SD.
Strana považuje tento sviatok za dôležitý a bude sa k nemu vždy hlásiť.
"Preto si predstavitelia strany tradične uctili obete a poklonili sa hrdinom druhej svetovej vojny na Slavíne," spresnili.
Ďalej strana vyhlásila, že keď sa stane súčasťou vládnej koalície, bude klásť dôraz na to, aby sa v slovenskej spoločnosti neprekrúcal význam Sovietskeho zväzu a jeho Červenej armády pri definitívnej porážke fašizmu.
01 - Modified: 2025-12-13 12:25:37 - Feat.: - Title: Pri zlyhaniach v koalícii budem postupovať tvrdo, povedal Fico. Pripomenul, že aj v minulosti menil ministrov
02 - Modified: 2025-12-10 16:30:00 - Feat.: - Title: KOMENTÁR: Koalícia robí z voličov opozície štatistov
03 - Modified: 2025-12-04 10:06:02 - Feat.: - Title: Prieskum SCIO: Dve tretiny Slovákov chcú demisiu Ficovej vlády. Reagujú na vývoj verejných financií
04 - Modified: 2025-11-27 14:09:06 - Feat.: - Title: Pellegrini reagoval na stretnutie s koaličnými lídrami: Niekedy som zhrozený z toho, čo sa deje
05 - Modified: 2025-11-26 23:13:45 - Feat.: - Title: Prvýkrát po 13 rokoch. Českí poslanci vrátili vláde rozpočet, Babiš hovorí o chýbajúcich miliardách korún