nrsr/Youtube
StoryEditor

Matovičovci pripravili v parlamente prekvapenie. Na Fica čakala kniha Vlastnou hlavou

08.12.2016, 14:08
Autor:
chocho
Situáciu zachraňoval podpredseda parlamentu Andrej Hrnčiar.

Poslanci OĽaNO dnes svojim kolegom v parlamente rozdali knihy. Malo ísť o „vianočný darček“, ako to uviedol poslanec OĽaNO Jozef Viskupič.

Konkrétne rozdali výtlačky knihy „Vlastnou hlavou“ s podtitulom „Ako predal Fico krajinu oligarchom“, ktorej autorom je redaktor portálu Aktuality.sk Marek Vagovič.

Matovičovi poslanci knižku prichystali pre každého zákonodarcu z radov vládnej koalície. Výtlačky poslancov čakali na ich stoloch v pléne. „Nech sa cítia trápne, pretože všetci Slováci si čítajú ako funguje táto ich mafia,“ okomentoval to Viskupič.

O 14:00 do parlamentu prišiel odpovedať na otázky poslancov v rámci Hodiny otázok premiér Robert Fico. Výtlačok „Vlastnou hlavou“ čakal aj na neho. Keď premiér rečnil za pultom, bola za ním na stole postavená zjavne viditeľná žltá kniha.

Na to rýchlo zareagoval podpredseda parlamentu a člen poslaneckého klubu strany Most-Híd Andrej Hrnčiar. Kým premiér rečnil, Hrnčiar knihu sklopil.

01 - Modified: 2026-01-13 16:37:58 - Feat.: - Title: Vybaví Fico v Bruseli emisné prázdniny? Slovalco je top téma, zeleného šialenstva sa musíme zbaviť, tvrdí 02 - Modified: 2026-01-13 14:09:27 - Feat.: - Title: Robert Fico chce pre krajinu silného lídra a chce ním byť on 03 - Modified: 2026-01-12 23:00:00 - Feat.: - Title: Dozvuky sporu o Lajčáka: SNS zostáva pri stole. Danko však vytýčil podmienky svojej osobnej účasti 04 - Modified: 2026-01-12 16:11:31 - Feat.: - Title: Fico avizuje reštart výstavby nájomných bytov. Na dotácie chce nájsť desiatky miliónov eur 05 - Modified: 2026-01-12 10:45:18 - Feat.: - Title: SaS predstavila „Lex proti mafii“. Návrh sprísňuje, kto môže kandidovať a kto sa môže stať ministrom
menuLevel = 1, menuRoute = slovensko, menuAlias = slovensko, menuRouteLevel0 = slovensko, homepage = false
13. január 2026 23:16