StoryEditor

Odporca islamu Milan Mazurek: Cez deň bojuje proti moslimom, na večeru si odskočí do tureckej reštaurácie

01.02.2017, 22:43
Kotlebov poslanec v parlamente predviedol ďalší z jeho plamenných protimoslimských prejavov.

„Dokým dýcham, už nebudete.“ Ide len o jeden z legendárnych výrokov poslanca za stranu Mariana Kotlebu ĽS NS Milana Mazureka z cyklu boj proti islamizácii Slovenska.

Aj v jeho parlamentných vystúpeniach sa veľmi často a s obľubou venuje islamu, moslimom a tiež imigrácii. Samozrejme, výhradne kriticky a s veľmi ostrým slovníkom.

Z ospravedlnenia protimoslimská tiráda

Inak tomu nebolo ani v stredu 1. februára 2017. Iba 23-ročný Mazurek sa mal v parlamente ospravedlniť práve za svoje výroky o islame, v opačnom prípade mu hrozila pokuta tisíc eur. No Mazurek v sebe nezaprel bojovníka proti islamu a z „ospravedlnenia“ sa stala ďalšia z jeho plamenných protimoslimských tirád.

​Okrem toho, že islam označil za dielo diabla a vyhlásil, že Európa je pod tlakom islamizácie, pripomenul predsedovi parlamentu Andrejovi Dankovi, že to bol on, kto v minulosti povedal, že „islamizácia štátu začína stánkami s kebabom.“

​Bol to práve Danko, kto inicioval disciplinárne konanie voči Mazurekovi, z ktorého vyplynula pre mladého poslanca možnosť ospravedlniť sa.

Nečudo, že po tak náročnom dni plnom boja proti islamizácii človek vyhladne. Mazurek si preto šiel spolu s kolegom z ĽS NS a podpredsedom strany Milanom Uhríkom kúpiť večeru. Paradoxne však do tureckej reštaurácie s kebabom.

Facebook/Ján Marosz

Kebab ako symbol

Paradoxnou túto situáciu robí fakt, že, ako uvádza anglická verzia Wikipédie, „v Európe sa kebab stal symbolom imigrácie z islamského sveta.“

Stretol ich tam a odfotil poslanec za OĽaNO Ján Marosz. Udalosť pre Hnonline.sk potvrdil. Stalo sa to blízko poslaneckej ubytovne, ktorá sa nachádza na Kohútovej ulici.  

Maroszovi celá situácia prišla vtipná. „V televízii išla turecká hudba“ a ešte aj predavač mal „neslovenský prízvuk," tvrdí ironicky poslanec OĽaNO.

Dokonalý obraz islamizácie a multikulturalizmu na Slovensku, proti ktorým Mazurek a celá ĽS NS tak tvrdo bojujú.

Pozrite si aj video z protestu proti islamizácii, ktorý sa konal v lete 2015 v Bratislave. Od času 13:50 vo videu Mazurek agresívne kričí na moslimskú rodinu:

01 - Modified: 2023-09-11 12:06:17 - Feat.: - Title: Pakistanského hráča kriketu odsúdili za výzvy na vraždu protiislamského poslanca 02 - Modified: 2023-08-16 12:45:46 - Feat.: - Title: Nebezpečné poľské mäso v kebabe. Rakúsko hlási prvé úmrtie, infikovaní sú naprieč Európou 03 - Modified: 2023-07-16 12:28:02 - Feat.: - Title: Mravnostná polícia, ktorá vyvolala obrovské protesty, sa vracia do ulíc Iránu dbať na pravidlá obliekania 04 - Modified: 2023-07-14 10:33:31 - Feat.: - Title: Poľsko zadržalo mladíka, ktorý údajne plánoval islamistický atentát. Na islam konvertoval 18-ročný muž vlani 05 - Modified: 2023-07-03 10:43:12 - Feat.: - Title: Republika predstavila kandidátku, do volieb ju povedie Uhrík. Mazurek je na poslednom mieste
menuLevel = 1, menuRoute = slovensko, menuAlias = slovensko, menuRouteLevel0 = slovensko, homepage = false
20. september 2023 09:18