V piatok minulého týždňa šéfa Nočných vlkov na Slovensku Jozefa Hambálka zastihla nemilá správa. Ocitol sa na siedmom sankčnom zozname Európskej únie.
A to aj v spoločnosti jeho priateľa Alexandra Zaldostanova, lídra ruských Nočných vlkov. Aktuálne už štát motorkárovi prezývanému Džony zablokoval majetok a súčasne dostal zákaz cestovať po krajinách Únie. Na sociálnej sieti sa vyjadril, že bude žiadať nápravu.
Podľa zdroja HN sa aktuálne slovenská odnož Nočných vlkov pomaly preskupuje do organizácie Brat za brata a aj podnikateľa z Trnavy sa sankcie dotkli len minimálne.
Napríklad Hambálkov biznis s predajom motoriek či „klubovňu“ v Dolnej Krupej sankcie, paradoxne, nezasiahli. Má ich totiž prepísané na rodinných príslušníkov.
Tento článok je určený pre predplatiteľov.
Zostáva vám 90% na dočítanie.
Zostáva vám 90% na dočítanie.
