Hlavná železničná stanica v Bratislave. FOTO: HN/Peter Mayer
StoryEditor

Na železničných staniciach v Bratislave, Trnave a Košiciach nahlásili bomby

12.09.2024, 16:43
Autor:
TASRTASR

Hovorkyňa Železníc spresnila, že výbušný systém sa mal nachádzať na podvozku niektorého vlaku. Kontrolu vykonávajú aj na železničnej stanici Bratislava-Petržalka.

Na železničných staniciach Bratislava-hlavná stanica, Trnava a Košice boli vo štvrtok od 14:45 nahlásené výbušné systémy. Stanice prehľadáva polícia. Vlaky budú odchádzať až po ich kontrole. Na bratislavskej hlavnej stanici kontrolujú všetky vlaky. Potvrdila to hovorkyňa Železníc Vladimíra Bahýlová.

Hovorkyňa spresnila, že výbušný systém sa mal nachádzať na podvozku niektorého vlaku. Kontrolu vykonávajú aj na železničnej stanici Bratislava-Petržalka.

"O 15. hodine bola nahlásená bomba v železničnej stanici Bánovce nad Ondavou," doplnila hovorkyňa s tým, že bomba tam nájdená nebola, preto následne po ukončení kontroly spustili dopravu.

menuLevel = 1, menuRoute = slovensko, menuAlias = slovensko, menuRouteLevel0 = slovensko, homepage = false
16. január 2026 23:45