Vodiči si 10 minút postoja aj na bratislavskej diaľnici D1 od letiska po Prístavný most. FOTO: TASR/Jaroslav Novák
StoryEditorV Bratislave a okolí sa dnes ráno vodiči zdržia v kolónach
Kolóna je aj na vjazde do Bratislavy z Bernolákova po starej Seneckej ceste. Zdržanie je 20 minút.
V Bratislave a okolí sa vo štvrtok ráno vodiči zdržia v kolónach. Informuje o tom Zelená vlna STVR a Stella centrum na sociálnej sieti.
V úseku na diaľnici D2 Lozorno - Stupava - Lamač si vodiči postoja do 15 minút. Na starej ceste z Lozorna do Stupavy je 45-minútové zdržanie.
Dopravný servis hlási nehodu na D2 pred Stupavou smerom z Lozorna. V pravom pruhu sa zrazilo osobné auto s nákladným vozidlom. Vodiči sa tam zdržia 20 minút. Zo Stupavy smerom na Bratislavu je 45-minútová kolóna.
Kolóna je aj na vjazde do Bratislavy z Bernolákova po starej Seneckej ceste. Zdržanie je 20 minút. Vodiči si 10 minút postoja aj na bratislavskej diaľnici D1 od letiska po Prístavný most.
01 - Modified: 2026-01-05 09:37:37 - Feat.: - Title: Na diaľnici D1 v smere na Bratislavu je dopravné obmedzenie
02 - Modified: 2025-12-31 11:30:00 - Feat.: - Title: Dostal si od babky na Vianoce peniaze? Do týchto destinácií si v januári a februári zaletíš z Bratislavy najlacnejšie
03 - Modified: 2025-12-29 11:08:00 - Feat.: - Title: Dopravný podnik v Bratislave posilní počas silvestrovskej noci MHD, električky pôjdu celú noc
04 - Modified: 2025-12-24 14:30:00 - Feat.: - Title: Električky v Petržalke majú úspech, čo však ďalšie nové trate? Na čakačke je sever a juh Bratislavy
05 - Modified: 2025-12-17 09:41:27 - Feat.: - Title: VšZP plánuje presun pracovísk na bratislavskú Patrónku, Útvar hodnoty za peniaze odporúča rokovať o nájme