TASR/AP

Ani Tatarova asistencia Detroitu nepomohla, Coloradu podľahol v predĺžení

20.11.2017, 06:59
New York Islanders v bránke s Jaroslavom Halákom prehrali na ľade Caroliny Hurricanes.

Slovenský hokejista Tomáš Tatar si v noci na pondelok v zámorskej NHL pripísal asistenciu. Detroit však prehral doma s Coloradom 3:4 po predĺžení. Hostia bodovali naplno, hoci ešte sedem minút pred koncom tretej pretiny prehrávali o dva góly.

O vyrovnanie sa postarali Naiľ Jakupov s Carlom Söderbergom a triumf Avalanche zariadil v 63. minúte Nathan MacKinnon. "Pravdepodobne sme získali o bod viac, ako sme si za predvedený výkon zaslúžili, lebo sme nehrali dobre. Myslím si, že súper počas celého zápasu lepšie korčuľoval ako my. No ak sa vám naskytne šanca ukradnúť dva body, mali by ste ju využiť," hodnotil pre nhl.com stretnutie tréner Detroitu Jeff Blashill.

New York Islanders v bránke s Jaroslavom Halákom prehrali na ľade Caroliny Hurricanes 2:4. Halák kryl 28 striel, dvomi gólmi a asistenciou sa na triumfe domácich podieľal fínsky center Teuvo Teräväinen.

NHL - sumáre:
Carolina - New York Islanders 4:2, Detroit - Colorado 3:4 pp /za domácich Tatar 0+1/, New York Rangers - Ottawa 3:0, Anaheim - Florida 3:2, Vegas - Los Angeles 4:2

01 - Modified: 2024-04-19 13:33:49 - Feat.: - Title: Pospíšil prispel k triumfu Calgary asistenciou, MacKinnon prekonal rekord Šťastného 02 - Modified: 2024-04-18 21:21:49 - Feat.: - Title: Slováci v príprave zlyhali. V Nemecku dostali sedem gólov 03 - Modified: 2024-04-19 13:43:49 - Feat.: - Title: Skloniť sa museli bohatšie kluby. Fenomén zo Spiša má vo finále veľkú výhodu 04 - Modified: 2024-04-17 15:18:01 - Feat.: - Title: Slafkovský má top formu a na MS by mal patriť k lídrom. Mnoho mien máme stále aj v AHL 05 - Modified: 2024-04-17 07:13:12 - Feat.: - Title: Slafkovský získal v NHL bonus za 20 gólov, je voľný pre svetový šampionát
19. apríl 2024 17:01