Hviezda NBA dostala trest

08.03.2007, 23:00
Vedenie zámorskej basketbalovej ligy potrestalo v stredu už po druhý raz v sezóne zastavením činnosti na jedno stretnutie lídra Los Angeles Lakers a jednu z najväčších hviezd celej súťaže Kobeho Bryanta.

Vedenie zámorskej basketbalovej ligy potrestalo v stredu už druhý raz v sezóne zastavením činnosti na jedno stretnutie lídra Los Angeles Lakers a jednu z najväčších hviezd celej súťaže Kobeho Bryanta. Dvadsaťosemročný rozohrávač si trest vyslúžil za úder do tváre protihráča pri strele. K faulu na Marka Jariča prišlo v poslednej minúte záverečnej štvrtiny pri prehre Lakers v Minnesote 107:117 po dvojnásobnom predĺžení. Táto situácia sa podobala na incident z konca januára, keď podobne udrel rozohrávača San Antonia Manu Ginobiliho. "Zvažovali sme dokonca aj suspendáciu na viac stretnutí. Ak bude v podobnom štýle pokračovať, pravdepodobne k tomu pristúpime," povedal komisár súťaže Stu Jackson.

26. apríl 2024 12:45