Štyri medaily Slovákov

11.02.2007, 23:00
V nedeľných pretekoch Canoe World Series Australian Open 2007 vo vodnom slalome v austrálskom Penrithe zvíťazili v C2 bratranci Ladislav a Peter Škantárovci pred súrodencami Pavlom a Petrom Hochschornerovcami a vymenili si tak pozície zo sobotných pretekov.

V nedeľných pretekoch Canoe World Series Australian Open 2007 vo vodnom slalome v austrálskom Penrithe zvíťazili v C2 bratranci Ladislav a Peter Škantárovci pred súrodencami Pavlom a Petrom Hochschornerovcami a vymenili si tak pozície zo sobotných pretekov. V C1 skončil Michal Martikán po sobotnom triumfe v nedeľu na 2. mieste, Alexander Slafkovský získal bronz. "Myslím si že s dosiahnutými výsledkami môžeme byť spokojní, aj keď naše víťazstvá či medailové pozície netreba preceňovať. Do septembrových majstrovstiev sveta v Brazílii, ktoré budú zároveň kvalifikáciou na budúcoročnú olympiádu v Pekingu, nás čaká ešte veľa práce," povedal po pretekoch Michal Martikán.

25. apríl 2024 06:35