26.11.2006, 23:00

FUTBAL. Nemecký futbalista Bayernu Mníchov Sebastian Deisler sa po ôsmich mesiacoch vrátil na trávniky po zranení kolena a podieľal sa na oboch gólových akciách, vďaka ktorým Bavori zvíťazili nad Hamburgom 2:1. (SITA)
u Útočník anglického prvoligového futbalového klubu Manchester United Wayne Rooney podpísal dvojročné predĺženie kontraktu. Rooneyho týždenný plat by mal predstavovať sumu približne 100 000 libier. (SITA)

HOKEJ. Slovenský hokejový obranca Martin Čakajík sa musí v českej extralige sťahovať do Plzne, ktorá ho zo Znojma získala výmenou za Aleša Padělka. SITA

HÁDZANÁ. Hádzanári španielskeho klubu Ciudad Real sa stali víťazmi majstrovstiev európy klubov, keď vo finále v Kolíne porazili nemecký Gummersbach 36:31. red

BEH NA LYŽIACH. Slovenský reprezentant Ivan Bátory obsadil 26. miesto na pretekoch Svetového pohára vo fínskom Kuusame na 15 km klasicky. SITA

13. máj 2024 05:03