StoryEditor

Tipujúci vyhrali milióny

10.05.2007, 00:00
Najväčšia stávková kancelária Fortuna prijala na štvrťfinálový súboj nášho tímu proti Švédsku spolu stávky v hodnote takmer 2,5 milióna korún. Tipujúci verili viac víťazstvu švédskych hokejistov, keď bolo na nich vsadených 1,6 milióna korún. Nemýlili sa a tešili sa z výhry. Na triumf "troch koruniek" bol vypísaný stávkový kurz 2.

Najväčšia stávková kancelária Fortuna prijala na štvrťfinálový súboj nášho tímu proti Švédsku spolu stávky v hodnote takmer 2,5 milióna korún. Tipujúci verili viac víťazstvu švédskych hokejistov, keď bolo na nich stavených 1,6 milióna korún. Nemýlili sa a tešili sa z výhry. Na triumf "troch koruniek" bol vypísaný stávkový kurz 2. Za tikety s tipom na výhru švédskych hokejistov v riadnom hracom čase tak bolo vyplatených 3,2 milióna korún. Spoločnosti Fortuna tak zostali vklady za neúspešné tipy na remízu a víťazstvo slovenskej reprezentácie, ktoré boli spolu 850-tisíc korún. Stávková kancelária na tomto zápase prerobila takmer 2,4 milióna korún.

menuLevel = 1, menuRoute = sport, menuAlias = sport, menuRouteLevel0 = sport, homepage = false
02. jún 2023 23:41