Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
16.08.2006, 00:00

Nedvěd končí v reprezentácii

Český futbalista Pavel Nedvěd oznámil pred dnešním medzištátnym zápasom proti Srbsku oznámil ukončenie reprezentačnej kariéry. Derniéru teda absolvuje v stretnutí, ktoré je premiérou výberu novej samostatnej balkánskej krajiny.

Český futbalista Pavel Nedvěd oznámil pred dnešným medzištátnym zápasom proti Srbsku ukončenie reprezentačnej kariéry. Derniéru teda absolvuje v stretnutí, ktoré je premiérou výberu novej samostatnej balkánskej krajiny.
"Rozhodol som sa skončiť a uvoľniť miesto mladším. Toto rozhodnutie je nezvratné," vyhlásil rodák zo Skalnej pri Chebe, ktorý 30. augusta bude mať 34 rokov.
"Želám si, aby toto moje rozhodnutie bolo rešpektované a nevznikali okolo neho rôzne polemiky. Ovplyvnila ma manželka a vlastne celá rodina, ktorej hodlám venovať viac času. Popri talianskej Sérii B už žiadne poháre, reprezentačné zrazy a podobne," stanovil stredopoliar Juventusu Turín, ktorý nastúpil za národné mužstvo v 90 zápasoch a strelil 18 gólov.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.