Andrej SekeraTASR/AP

Sekera sa po zranení vrátil do NHL. Jeho tím doma zvíťazil

22.12.2017, 06:26
Obranca Edmontonu nastúpil v noci na piatok v dueli proti St. Louis, na ľade strávil vyše 16 minút a na konto si pripísal mínusový bod.

Slovenský hokejista Andrej Sekera sa po pauze zavinenej zranením kolena vrátil do kolotoča zámorskej NHL.

Oilers zvíťazili vďaka výbornému finišu 3:2.

Sekera absolvoval v máji operáciu natrhnutých väzov v kolene a odvtedy nehral. New York Islanders v bránke s Jaroslavom Halákom prehrali s Anaheimom Ducks 4:5 po predĺžení. Halák kryl 35 striel.

Boston so Zdenom Chárom zdolal Winnipeg 2:1 po nájazdovom rozstrele. Los Angeles Kings s Mariánom Gáboríkom zvíťazili nad Coloradom Avalanche 2:1 po predĺžení.

Výsledky:
Boston - Winnipeg 2:1 pp a sn, New Jersey - New York Rangers 4:3 pp a sn, New York Islanders - Anaheim 4:5 pp /Halák kryl v bránke domácich 35 striel/, Pittsburgh - Columbus 3:2 pp a sn, Tampa Bay - Ottawa 4:3 pp a sn, Nashville - Carolina 1:4, Dallas - Chicago 4:0, Edmonton - St. Louis 3:2, Los Angeles - Colorado 2:1 pp, San Jose - Vancouver 5:4 pp

01 - Modified: 2024-04-24 12:24:10 - Feat.: - Title: Šatan: Všetci slovenskí hrači z AHL sú pre nás zaujímaví. Z Česka chcem päť hokejistov 02 - Modified: 2024-04-24 07:44:16 - Feat.: - Title: Fehérváry unikol obrancovi, v kľúčovom momente však neuspel. Washington je v NHL bližšie k vyradeniu 03 - Modified: 2024-04-23 14:26:40 - Feat.: - Title: MS v hokeji: Čo čakať od výrazných posíl z NHL? Na veľký tlak sú títo borci pripravení, tvrdí expert 04 - Modified: 2024-04-23 07:38:49 - Feat.: - Title: Napraví si chuť vďaka duelom na MS? Osvedčené meno Ramsayho tímu môže ukázať, že si zaslúži viac šancí v NHL 05 - Modified: 2024-04-22 05:27:52 - Feat.: - Title: Martin ​Fehérváry strelil prvý gól v play off, Washington prehral na ľade Rangers
25. apríl 2024 00:13