Reuters

Tatarov Detroit porazil Ottawu

04.01.2018, 06:48
Senators prehrali vonku už deviaty zápas v rade.

Hokejisti Detroitu zdolali v noci na štvrtok v zámorskej NHL vďaka dvom gólom Andreasa Athanasioua Ottawu 2:1 po predĺžení. Z víťazstva domácich sa tešil aj slovenský útočník Tomáš Tatar, ktorý odohral za Red Wings 14:04 min. a na súperovu bránku vyslal štyri strely. Senators prehrali vonku už deviaty zápas v rade.

V druhom nočnom stretnutí hráči New Yorku Rangers podľahli na domácom ľade Chicagu 2:5. Víťazný gól hostí strelil v 43. minúte za stavu 2:2 veterán Patrick Sharp, ďalšie dva pridali Blackhawks v závere do prázdnej bránky. Slovenský krídelník Richard Pánik opäť nedostal šancu v zostave "jastrabov".

Výsledky NHL:

Detroit - Ottawa 2:1 pp, New York Rangers - Chicago 2:5

01 - Modified: 2024-04-19 05:43:13 - Feat.: - Title: Pospíšil prispel k triumfu Calgary asistenciou, MacKinnon prekonal rekord Šťastného 02 - Modified: 2024-04-07 04:53:30 - Feat.: - Title: Slafkovský asistoval, na výhru Montrealu to však nestačilo 03 - Modified: 2024-03-08 13:47:14 - Feat.: - Title: Trend sa pomaly otáča, v NHL pribudol ďalší Slovák. Budúcnosť môže byť svetlá, hovorí kouč juniorov 04 - Modified: 2024-03-08 06:16:26 - Feat.: - Title: V NHL nastúpil ďalší Slovák. Vo veku 27 rokov zažil premiéru Patrik Koch 05 - Modified: 2024-01-14 06:13:37 - Feat.: - Title: Tatar a Nemec pomohli k triumfom svojich tímov, série Seattlu a Edmontonu
19. apríl 2024 12:20