TASR /AP

Arizone k víťazstvu nestačili ani dve asistencie Richarda Pánika

19.01.2018, 06:12
Chárov Boston vyhral už v pätnástom zápase v rade.

Slovenský hokejový útočník Richard Pánik zaznamenal dve asistencie, no jeho Arizona Coyotes prehrala v nočnom zápase zámorskej NHL na ľade Nashvillu Predators 2:3 po predĺžení.

Hokejisti Bostonu Bruins bodovali už v pätnástom zápase v rade, keď v noci na piatok zvíťazili na ľade New Yorku Islanders 5:2. Najvyťaženejší hráč duelu bol slovenský kapitán hostí Zdeno Chára, ktorý strávil na ľade 25:32 minút a do štatistík si pripísal štyri bloky, tri hity a dva plusové body. Hetrik strelil Patrice Bergeron. V bránke domácich odchytal celé stretnutie Jaroslav Halák s 29 zásahmi a 87,90% úspešnosťou.

výsledky:
      Columbus - Dallas 2:1 pp a sn, New Jersey - Washington 4:3 pp, NY Islanders - Boston 2:5, Philadelphia - Toronto 3:2 pp, NY Rangers - Buffalo 4:3, Ottawa - St. Louis 1:4, Tampa Bay - Vegas 1:4, Nashville - Arizona 3:2 pp a sn /PÁNIK za hostí 0+2/, Colorado - San Jose 5:3, Los Angeles - Pittsburgh 1:3

01 - Modified: 2024-04-17 15:18:01 - Feat.: - Title: Slafkovský má top formu a na MS by mal patriť k lídrom. Mnoho mien máme stále aj v AHL 02 - Modified: 2024-04-17 07:13:12 - Feat.: - Title: Slafkovský získal v NHL bonus za 20 gólov, je voľný pre svetový šampionát 03 - Modified: 2024-04-16 06:00:21 - Feat.: - Title: Černák skóroval, no Tampa podľahla Buffalu. Islanders si zaistili miestenku v play off 04 - Modified: 2024-04-13 05:10:18 - Feat.: - Title: Hokejisti Vegas spečatili postup do play off NHL, Pospíšil prispel dvoma asistenciami k triumfu Flames 05 - Modified: 2024-04-10 13:06:24 - Feat.: - Title: Slafkovského súčasná forma je prísľub aj pre národný tím. Ukazuje, že má schopnosti byť líder, tvrdí Bartovič
18. apríl 2024 09:56