USA Sports

Dramatický zápas v Pittsburghu. Capitals si uchmatli víťazstvo v úplnom závere

02.05.2018, 07:11
Štvrtý duel je na programe v noci na piatok opäť v Pittsburghu.

Hokejisti Washingtonu Capitals zvíťazili v treťom zápase semifinále play off Východnej konferencie zámorskej NHL na ľade Pittsburghu Penguins 4:3 a v sérii sa ujali vedenia 2:1.

O triumf Caps nad dvojnásobnými obhajcami Stanleyho pohára sa víťazným gólom zaslúžil Alexander Ovečkin v 59. minúte. Štvrtý duel je na programe v noci na piatok opäť v Pittsburghu.

Winnipeg zvíťazil v treťom stretnutí semifinále play off Západnej konferencie na domácom ľade nad Nashville 7:4 a v sérii vedie 2:1. V zostave Jets opäť chýbal slovenský útočník Marko Daňo. Domáci prehrali úvodnú tretinu 0:3, druhú vyhrali 4:0.

V tretej dvadsaťminútovke po vyrovnaní hostí na 4:4 to zobral do rúk domáci kapitán Blake Wheeler a dvoma gólmi nasmeroval Jets k dôležitému víťazstvu. Zápas číslo 4 sa opäť hrá vo Winnipegu v noci na piatok.

2. kolo play off NHL
      semifinále Východnej konferencie - 3. zápas:
      Pittsburgh - Washington 3:4 /stav série: 1:2/

semifinále Západnej konferencie - 3. zápas:
      Winnipeg - Nashville 7:4 /stav série: 2:1/

01 - Modified: 2024-05-05 18:49:04 - Feat.: - Title: Kanada vyhrala finále nad USA, titul oslavuje po troch rokoch 02 - Modified: 2024-05-05 18:33:11 - Feat.: - Title: Fíni majú v nominácii štyroch hráčov z NHL a 17-ročného Heleniusa 03 - Modified: 2024-05-05 18:20:58 - Feat.: - Title: Slovenský obranca Radivojevič sa dostal do All Star tímu Majstrovstiev sveta v hokeji 04 - Modified: 2024-05-05 13:41:20 - Feat.: - Title: Mladí Slováci vzdorovali silným Švédom 49 minút, potom sa im medailový sen rozplynul 05 - Modified: 2024-05-05 12:44:03 - Feat.: - Title: MS v hokeji: Veľké zmeny pred posledným prípravným zápasom. Prichádza enkláva z Česka
06. máj 2024 01:06