Villarreal má stále šancu na historický úspech Arsenal neinkasoval gól už 829 minút

20.04.2006, 00:00

V druhom semifinále na londýnskom štadióne Highbury (hralo sa tu posledné medzinárodné stretnutie) favorizovaný Arsenal v prvej časti hry napriek výraznej územnej prevahe dokázal dopraviť loptu za chrbát brankára Barbosu až v 41. min. Vtedy po skvelej prihrávke do odkrytej obrany hostí pohotovo dorážal do siete nabiehajúci Touré z Pobrežia Slonoviny. Villareal si nedokázal neskôr vytvoriť vážnejšiu gólovú príležitosť. A keďže brankár Arsenalu Lehman gól nedostal, jeho klub si tak predĺžil svoju obdivuhodnú sériu v Lige majstrov - neinkasoval už 829 minút.
Semifinále Ligy majstrov, prvý zápas: Arsenal Londýn -- Villarreal FC 1:0 (1:0), gól: 41. Touré --
pred 38 500 divákmi (vypredané) rozhodoval Rakúšan Plautz.

27. apríl 2024 04:02