Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
14.06.2018, 10:37

Uhryzne Suárez svojho súpera? Nastúpi Putin za Rusko? Najbláznivejšie stávky šampionátu

Stávkové kancelárie po celom svete ponúkajú množstvo špeciálnych stávok na majstrovstvá sveta vo futbale.

Uhryzne Suárez svojho súpera? Nastúpi Putin za Rusko? Najbláznivejšie stávky šampionátu
Zdroj: Reuters

Veríte, že ruský prezident Vladimir Putin zaspieva sólo pri slávnostnom otváracom ceremoniáli svetového šampionátu vo futbale? Stavte si na to a z jedného eura môžete mať bez námahy 200.

Majstrovstvá sveta vo futbale patria tradične k najsledovanejším svetovým športovým akciám. Stávkové kancelárie po celom svete si pri tejto príležitosti  pre svojich zákazníkov pripravili niekoľko špeciálnych stávkových príležitostí, ktorými si humorným spôsobom chcú získať stávkarov na svoju stranu.

Zahryzne sa Suárez opäť do súpera?

V hre je aj opakovanie herných situácií z poslednej doby, takže si môžete s kurzom 55: 1 staviť na to, že egyptská hviezda Mohamed Salah bude musieť rovnako ako vo finále Ligy majstrov striedať po zákroku španielskeho obrancu Sergia Ramosa. Zarobiť tiež môžete na tom, ak by sa opakovala štyri roky stará situácia a Uruguajčan Luis Suárez znovu uhryzne protihráča. 

V roku 2014 uhryzol Luis Suárez Taliana Chielliniho:

Môžete si tiež staviť, že Vladimir Putin zaspieva pri úvodnom ceremoniáli majstrovstiev v kurze 200: 1. Ak by vystúpila kontroverzná ruská skupina Pussy Riot, môžete vyhrať v kurze 100: 1. 

Sú však ešte ďaleko bláznivejšie stávky. Jedna z najvyšších v kurze 9000: 1 vám dáva šancu zarobiť, ak Rusko vyhrá futbalové majstrovstvá a do konca roka 2018 vráti Krym Ukrajine. O niečo menšiu výhru môžete získať, ak si stavíte na to, že niekto počas MS ukradne most na Krym alebo FIFA na poslednú chvíľu nominuje na šampionát Severnú Kóreu.

Na ihrisko sa dostane Putin alebo princ Harry

Ak fandíte sovietskemu kreslenému seriálu "No počkaj, zajac!", stavte si na to, že na ihrisko vybehne zajac a vlk a môžete vyhrať v kurze 600: 1. Slušnú sumu môžete tiež vyhrať, pokiaľ sa na ihrisko dostane medveď.

Tipovať sa dá aj na prítomných štátnikov. Ak veríte, že sa na akomkoľvek stretnutí ruskej reprezentácie objaví v hľadisku český prezident Miloš Zeman a trafíte sa, vyhráte v kurze 100: 1. Ešte trikrát väčší kurz je na návštevu britskej kráľovnej Alžbety II., hoci jej tím sa turnaja na rozdiel od Čechov zúčastní.

Zahraničné kancelárie dokonca veria, že sa niektorý zo štátnikov môže dostať na ihrisko. Rovnaký kurz 6000: 1 vypísali na to, že do zápasov svojich tímov zasiahne Vladimir Putin alebo čerstvý ženáč a kráľovská Výsosť vojvoda zo Sussexu princ Harry.

Stávkové kancelárie si uťahujú aj z reklamných zmlúv hlavných hviezd šampionátu. S kurzom 77: 1 si môžete staviť na to, že sa bude Portugalčan Cristiano Ronaldo občerstvovať produktom viditeľne označeným jeho partnerom Herbalife, ktorý vyrába potravinové doplnky. Kurz 250:1 ponúkajú kancelárie, ak si bude Argentínčan Lionel Messi pochutnávať pri zápase na zemiakových lupienkoch značky Lays.  

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.