Lionel Messi strelil prvý gól na šampionáte v Rusku až v treťom zápase. Argentína neťaží z jeho výkonov tak ako na MS 2014 v Brazílii.Reuters

Argentína prežila. Na titul však nemá

27.06.2018, 22:52
(vtr)(vtr)
Messi je bez formy a Argentína má prestarnutý výber. Aj to sú faktory, prečo favorit z Južnej Ameriky na majstrovstvách sveta neuspeje.

Len pár minút delilo favorizovanú Argentínu od potupného vyradenia z futbalových majstrovstiev sveta. Finalistov posledného šampionátu v Brazílii však udržal v hre gól obrancu Marcosa Roja, ktorým štyri minúty pred koncom rozhodol o triumfe nad Nigériou 2:1.

Päťnásobný najlepší futbalista sveta Lionel Messi, ktorý sa gólovo presadil až v treťom zápase turnaja, tak môže so spoluhráčmi ďalej snívať o zisku majstrovskej trofeje pre Argentínu po dlhých 32 rokoch. No po výkonoch v základnej skupine proti Islandu (1:1), Chorvátsku (0:3) a Nigérii nič nenasvedčuje tomu, že by mužstvo kritizovaného trénera Jorgeho Sampaoliho malo výraznejšieho zasiahnuť do bojov o najvzácnejší fut...

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 85% na dočítanie.
01 - Modified: 2024-04-24 10:51:01 - Feat.: - Title: V Argentíne sa konali masové demonštrácie proti úsporným opatreniam vlády 02 - Modified: 2024-04-24 07:16:00 - Feat.: - Title: Argentínska vláda preskúma odškodné vyplatené obetiam diktatúry 03 - Modified: 2024-04-23 21:32:21 - Feat.: - Title: Športové hnutie si chváli nové ministerstvo. Keketi hľadá možnosti na podporu aj z Tiposu 04 - Modified: 2024-04-21 21:16:35 - Feat.: - Title: Real Madrid 05 - Modified: 2024-04-23 13:46:35 - Feat.: - Title: FNC 6 priniesol výhru Fikiho Sulíka aj bizarný ženský súboj. Tlkanec ustál nemožné, Flexking zostáva neporazený
24. apríl 2024 17:07