Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
12.09.2018, 00:00

Sviatok hokeja vyjde aj na stovky eur

Najlacnejšie lístky na súboje slovenskej reprezentácie vyjdú na 60 eur. Do predaja sa však takmer s istotou nedostanú.

Sviatok hokeja vyjde aj na stovky eur
Zdroj: TASR

Presne o týždeň sa začne predaj vstupeniek na zápasy budúcoročných majstrovstiev sveta v Bratislave a Košiciach. Organizátori šampionátu včera zverejnili detaily o tom, kedy a v akých cenách sa fanúšikovia hokeja dostanú k lístkom. Najdrahšie sú, pochopiteľne, tie na súboje slovenskej hokejovej reprezentácie, ktoré pri predaji na jednotlivé zápasy vyjdú na 75 eur v prvej a 60 eur v druhej kategórii. Má to však háčik. „Je predpoklad, že vstupenky na stretnutia Slovenska a Česka sa vypredajú v balíčkoch už v prvej – septembrovej fáze a nedostanú sa tak do predaja na jednotlivé zápasy,“ uviedol Lukáš Donoval, marketingový manažér MS 2019. To znamená, že ak chcete mať istotu lístka na Slovensko, zaplatíte viac ako spomínaných 75, respektíve 60 eur.

Nasleduj svoj tím
Ak by chcel fanúšik vidieť všetky zápasy Slovenska v základnej skupine v Košiciach, môže využiť balíček s názvom Nasleduj svoj tím. Obsahuje lístky na všetkých sedem duelov za 475, respektíve 380 eur v nižšej kategórii. „Pri tomto konkrétnom balíčku je k dispozícii 100 vstupeniek na zápas,“ spresnil Donoval.

Prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja Martin Kohút si uvedomuje, že o zápasy domáceho tímu bude enormný záujem. Aréna v Košiciach pritom po odpočítaní miest pre zástupcov medzinárodnej federácie, marketingového partnera, reprezentačné výbery a ich rodiny, médiá či technické zázemie umožní dať do predaja len niečo vyše šesťtisíc vstupeniek na zápas. „Predpokladám, že veľký záujem bude hneď o prvý zápas Slovenska proti USA 10. mája. Takže veľkú hodnotu bude mať denný lístok na prvý deň šampionátu,“ povedal pre HN Kohút. Denný lístok znamená, že okrem prvého duelu národného tímu získa lístok aj na ďalšie stretnutie daného d

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.