Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
23.11.2018, 00:00

Nový Dom športu už predáva byty

Investor projektu ponúka 1 až 5 izbové jednotky od 95-tisíc eur, ktoré majú čiastočne pokryť náklady na rekonštrukciu areálu.

Nový Dom športu už predáva byty
Zdroj: VIZUALIZÁCIA: FVA

Širšie centrum Bratislavy v okolí Bajkalskej ulice dostáva úplne novú tvár. Potom, čo bol pre účely majstrovstiev sveta v hokeji takmer nanovo postavený Zimný štadión Ondreja Nepelu a finišujú práce na Národnom futbalovom štadióne, sa stavebné práce presunú na druhú stranu ulice. Už v najbližších mesiacoch sa začne s rozsiahlou rekonštrukciou Domu športu, ktorého majiteľom je viceprezident Slovenského atletického zväzu Ladislav Asványi. Bývalý bežec na stredné trate, neskôr tréner a dlhoročný funkcionár pre HN potvrdil, že súčasťou projektu nového Domu športu bude aj 47 jedno až päť izbových bytov, ktoré sú už v predaji v cene od 95-tisíc eur. „V týchto dňoch sa to dostane na internet. Tento predaj má len čiastočne pokryť náklady na rekonštrukciu celého areálu Domu športu a jeho okolia,“ hovorí Asványi.

Projekt za 17 miliónov
V prvom rade bude projekt slúžiť na športové účely. V prvej etape má p

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.