Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
07.01.2019, 00:00

Sniper Agüero zdramatizoval Premier League. Bez angličtiny

Futbalista tímu Manchester City v lingvistike vynikať nemusí. Na úspech mu stačí strieľať góly tak, ako málokto na svete.

Sniper Agüero zdramatizoval Premier League. Bez angličtiny
Zdroj: Reuters

Ani po takmer ôsmich rokoch sa nenaučil poriadne po anglicky, na všetky rozhovory pred kamerou využíva prekladateľa. A keď to náhodou skúsi bez neho, podarí sa mu zo seba dostať len pár základných fráz. Prekáža to však niekomu z fanúšikov klubu Manchester City? Vôbec nie.

Platí to naďalej
Tento rok bude mať tridsaťjeden, pomaly stráca predtým úžasnú rýchlosť a obrancovia v Premier League by ho mohli mať po rokoch prečítaného. Lenže ešte stále neobjavili, čo by na nevysokého Argentínčana platilo. Podobne ani Dejan Lovren, chorvátsky Pořízek z Liverpoolu, si vo štvrtok večer nevedel rady. Stačilo na chvíľku pustiť územčistého čerta z dohľadu. Agüero si počkal na center zľava, jeho peroxidový melír sa Lovrenovi len na chvíľku mihol pred očami... A na reakciu bolo neskoro.


Pravačkou si loptu posunul, ľavačkou do nej kopol a trafil jediné miesto pri tyči, kam gólman Alisson Becker nemal šancu dosiahnuť. Z miesta, odkiaľ by iným ani len nenapadlo vystreliť. „Nulový uhol. Len sa pozrite, nulový uhol,“ neveriacky opakoval tréner porazeného tímu Jürgen Klopp. „A on to trafí presne pod veko.“ Aj vďaka Agüerovmu vedúcemu gólu konkurenčný Liverpo

Dočítajte článok teraz len za 1 cent

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.