Peter CehlárikUSA Today

Cehlárik strelil dva góly. Jeho Boston však podľahol Philadelphii

17.01.2019, 06:39
Arizona Coyotes si poradila so San Jose Sharks 6:3 aj vďaka presnému zásahu Richarda Pánika, ktorý skóroval už v 5. minúte vo vlastnom oslabení.

Slovenský hokejista Peter Cehlárik strelil v noci na štvrtok dva góly Bostonu Bruins, ktorý však v súboji zámorskej NHL podľahol Philadelphii Flyers 3:4.

NHL - výsledky:
Ottawa - Colorado 5:2, Philadelphia - Boston 4:3 /za hostí Cehlárik 2+0/, Calgary - Buffalo 3:4 pp, Arizona - San Jose 6:3 /za domácich Pánik 1+0/, Vancouver - Edmonton 2:2 po tretej tretine - predlžuje sa

01 - Modified: 2024-04-26 08:26:39 - Feat.: - Title: Černák si pripísal asistenciu, no Tampa je na pokraji vyradenia 02 - Modified: 2024-04-26 09:39:49 - Feat.: - Title: Šatan: Všetci slovenskí hrači z AHL sú pre nás zaujímaví. Z Česka chcem päť hokejistov 03 - Modified: 2024-04-26 09:39:16 - Feat.: - Title: Fehérváry unikol obrancovi, v kľúčovom momente však neuspel. Washington je v NHL bližšie k vyradeniu 04 - Modified: 2024-04-26 09:38:42 - Feat.: - Title: MS v hokeji: Čo čakať od výrazných posíl z NHL? Na veľký tlak sú títo borci pripravení, tvrdí expert 05 - Modified: 2024-04-26 09:42:27 - Feat.: - Title: Napraví si chuť vďaka duelom na MS? Osvedčené meno Ramsayho tímu môže ukázať, že si zaslúži viac šancí v NHL
26. apríl 2024 15:29