Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
22.02.2019, 00:00

Vyplatiť dlhy z minulých sezón sa nepodarilo

Prečo sa hokejisti Slovana v sezóne trápili, ako sa zlé výsledky prejavili na príjmoch klubu a bude hrať klub v KHL aj v budúcej sezóne? Odpovede aj na tieto otázky sme hľadali u marketingového riaditeľa HC Slovan Bratislava Milana Vajdu.

Vyplatiť dlhy z minulých sezón sa nepodarilo

Jedným z cieľov klubu pre končiacu sa sezónu bola ekonomická stabilizácia a vyplatenie dlhov z minulých sezón. Podarilo sa tento zámer naplniť?
Žiaľ, nie. Ekonomická stabilizácia klubu bola v prevažnej miere podmienená vstupom nového partnera. Rokovania v tomto smere však ešte neboli ukončené. Klub dokázal z vlastných a marketingových zdrojov príjmov v zásade bez väčších problémov fungovať do Vianoc. Celkové oddlženie klubu pred ďalšou sezónou je jedným z kľúčových cieľov a úloh pri rokovaniach o vstupe nového partnera.

V porovnaní s minulými sa sezóna 2018/2019 vyznačovala aj výraznejším odlevom fanúšikov z tribún. Nakoľko sa nižšia návštevnosť prejavila v rozpočtovaných príjmoch klubu?
Priemerná návšteva na domácich zápasoch dosiahla 6 450 divákov. Z

Nenechajte sa obmedzovať

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.