Miláno zaslúžene otočilo výsledok

02.11.2005, 23:00

Futbalisti Interu Miláno dokázali vo svojom štvrtom vystúpení v H-skupine Ligy majstrov zvíťaziť nad FC Porto pred prázdnymi tribúnami štadióna San Siro 2:1. Na exportný gól Almeidu z prvého polčasu reagoval úspešnou exekúciou pokutového kopu v 75. minúte Cruz a ten istý hráč v 82. minúte zabezpečil tri body pre milánsky Inter. V drese portských "drakov" odohral proti Interu Miláno celý zápas aj slovenský obranca Marek Čech, ktorý si postupne začína budovať dôveru u trénera Co Adriaanseho. "V prvom polčase Porto vyslalo na našu bránu jedinú strelu a padol z nej gól. Za výkon po zmene strán sme si zaslúžili vyhrať. Trávnik nebol v dobrom stave a znemožňoval hráčom kombinovať a taktiež sa hralo ťažko pred prázdnymi tribúnami," povedal po zápase tréner Interu Roberto Mancini. "Odohrali sme výborný zápas. Mohli sme o svojom víťazstve rozhodnúť už skôr, pretože sme si vytvorili dostatok šancí. Naša hra začína mať fazónu a dúfam, že budeme naďalej pokračovať v tomto trende," tešil sa po zápase argentínsky futbalista v drese milánskeho klubu Juan Sebastian Verón.

20. apríl 2024 03:15