°C
Sledujte nás na Instagrame
@hospodarske_noviny„Konečne hrajú Slováci hokej, na ktorý sa dá konečne pozerať.“
Túto vetu si tisíce slovenských fanúšikov opakovane hovorili po výkonoch národného týmu na posledných dvoch majstrovstvách sveta.
Čiže v čase, keď sa kormidla pri seniorskej reprezentácii ujal Kanaďan Craig Ramsay a generálnym manažérom bol kapitán majstrov sveta z Göteborgu Miroslav Šatan.
Po májovom domácom šampionáte nebolo jasné, kto bude viesť národný tím v začínajúcej sa sezóne. Craig Ramsay odišiel domov do Kanady a Šatan sa stal koncom júna novým prezidentom Slovenského zväzu ľadového hokeja.
Pre udržanie kontinuity reprezentačného tímu sa už šéf slovenského hokeja rozhodol pre nečakaný krok. Už ako prezident zostane aj naďalej generálnym manažérom slovenskej hokejovej reprezentácie a Ramsay bude v pozícii hlavného trénera pokračovať aj v ďalšej sezóne.
Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 82% na dočítanie.
Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
Denný prehľad správ emailom
Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.
Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.