Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
04.08.2020, 07:13

Pánik sa gólovo presadil v zápase NHL

Útočník Canadiens Tomáš Tatar ohrozil brankára Matta Murrayho dvoma strelami, no nebodoval.

Zdroj: Reuters

Slovenský útočník Richard Pánik sa strelecky presadil v nočnom súboji v skupine o nasadenie vo Východnej konferencii zámorskej NHL, jeho gól z 38. minúty však nezabránil prehre hokejistov Washingtonu s Tampou Bay 2:3 po nájazdoch.

Dallas v zostave s obrancom Andrejom Sekerom viedol po druhej tretine v skupine o nasadenie v Západnej konferencii nad Vegas 3:1, v záverečnom dejstve však o náskok prišiel a prehral 3:5.

Pittsburgh si v Toronte v rámci bojov vo východnej vetve poradil s Montrealom 3:1 a vyrovnal stav série predkola rozšírenej play off na 1:1.