Kežmarok vyhral u vicemajstra

13.11.2007, 23:00

V hokejovej extralige, ktorá pokračovala po reprezentačnej prestávke 23. kolom, sa najväčšie prekvapenie zrodilo na ľade druhého mužstva tabuľky Trenčína. Domáca Dukla, ktorej niekoľkí hráči reprezentovali Slovensko na Nemeckom pohári, prehrala s Kežmarkom prekvapujúco 0:3. Po vyrovnanej prvej časti hry zvyšoval v druhej tretine zápasu náskok Kežmarku po evidentnom ofsajde hosťujúceho mužstva Richard Šechný. V poslednej tretine, ktorú začali domáci náporom, ich snahu veľmi rýchlo zabrzdil lacný gól Kežmarčanov, keď reprezentačný gólman Hála nestačil na Slovákovu strelu od modrej. Trenčín aj napriek záverečnými náporu napokon zaslúžene prehral s pozorne brániacim nováčikom súťaže.

26. apríl 2024 05:02