Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
02.02.2021, 07:01

Chára v zápase proti svojmu bývalému tímu skóroval

Washington utrpel prvú prehru v riadnom hracom čase, v tabuľke Východnej divízie je druhý o skóre za Philadelphiou Flyers.

Zdroj: Reuters

Slovenský hokejista Zdeno Chára zaznamenal v novom ročníku NHL druhý presný zásah, ktorý mal pre neho špeciálnu príchuť.

Štyridsaťtriročný obranca Washingtonu ním v 14. minúte otvoril skóre súboja proti svojmu bývalému dlhoročnému tímu Bostonu, Caps však neudržali trojgólový náskok a podľahli 3:5.

Pre Cháru to bol štvrtý kanadský bod (2+2) v desiatom vystúpení v tejto sezóne. Jaroslav Halák v bránke Bruins zlikvidoval 23 striel.

Washington utrpel prvú prehru v riadnom hracom čase, v tabuľke Východnej divízie je druhý o skóre za Philadelphiou Flyers. Boston má na konte o bod menej ako duo lídrov, ale odohral o zápas menej.

Úradujúci šampión z Tampy si poradil s Nashvillom 5:2. V drese Lightning odohral takmer 19 minút slovenský zadák Erik Černák, ktorý si odpykal dva dvojminútové tresty a na brankára hostí vyslal dva strelecké pokusy.