TASR/Paul Chiasson

Tatar dvoma gólmi prispel k triumfu Montrealu

13.04.2021, 07:05

Slovenský hokejový útočník Tomáš Tatar prispel dvoma gólmi k víťazstvu Montrealu nad Torontom v zápase zámorskej NHL v noci na utorok.

Na konte tak má v tejto sezóne už desať presných zásahov.

Tridsaťročný Slovák najprv v 2. minúte otvoril skóre derby zápasu a v závere do prázdnej bránky stanovil výsledok. Canadiens ukončili Maple Leafs sériu šiestich výhier.

Prvú prehru v sezóne si pripísal brankár Toronta Jack Campbell, ktorý s 11 výhrami za sebou od štartu ročníka stanovil rekord profiligy.

Vegas zvíťazilo na ľade Los Angeles 4:2, jednou asistenciou k tomu pomohol slovenský útočník Tomáš Jurčo. Zaznamenal tak prvý bod v tejto sezóne vo svojom druhom súboji za Golden Knights.

01 - Modified: 2024-04-23 14:26:40 - Feat.: - Title: MS v hokeji: Čo čakať od výrazných posíl z NHL? Na veľký tlak sú títo borci pripravení, tvrdí expert 02 - Modified: 2024-04-21 08:26:12 - Feat.: - Title: MS v hokeji: Ramsay urobil v tíme štyri zmeny, Slováci rátajú aj s Tatarom 03 - Modified: 2024-04-19 13:33:49 - Feat.: - Title: Pospíšil prispel k triumfu Calgary asistenciou, MacKinnon prekonal rekord Šťastného 04 - Modified: 2024-04-07 04:53:30 - Feat.: - Title: Slafkovský asistoval, na výhru Montrealu to však nestačilo 05 - Modified: 2024-03-19 06:41:28 - Feat.: - Title: Slováci v NHL nebodovali, Ovečkin sa zapísal do histórie
24. apríl 2024 03:16