Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
21.05.2021, 13:02

MS v hokeji 2021: Program (rozpis všetkých zápasov)

Pozrite si prehľad všetkých zápasov na Majstrovstvách sveta v Lotyšsku.

MS v hokeji 2021: Program (rozpis všetkých zápasov)
Zdroj: Reuters

21.05. 15:15 Rusko - Česko, skupina A
21.05. 15:15 Nemecko - Taliansko, skupina B
21.05. 19:15 Bielorusko - Slovensko, skupina A
21.05. 19:15 Kanada - Lotyšsko, skupina B

22.05. 11:15 Dánsko - Švédsko, skupina A
22.05. 11:15 Nórsko - Nemecko, skupina B
22.05. 15:15 Veľká Británia - Rusko, skupina A
22.05. 15:15 Fínsko - USA, skupina B
22.05. 19:15 Česko - Švajčiarsko, skupina A
22.05. 19:15 Lotyšsko - Kazachstan, skupina B

23.05. 11:15 Veľká Británia - Slovensko, skupina A
23.05. 11:15 Nórsko - Taliansko, skupina B
23.05. 15:15 Švédsko - Bielorusko, skupina A
23.05. 15:15 Kazachstan - Fínsko, skupina B
23.05. 19:15 Dánsko - Švajčiarsko, skupina A
23.05. 19:15 Kanada - USA, skupina B

24.05. 15:15 Slovensko - Rusko, skupina A
24.05. 15:15 Lotyšsko - Taliansko, skupina B
24.05. 19:15 Česko - Bielorusko, skupina A
24.05. 19:15 Nemecko - Kanada, skupina B

25.05. 15:15 Veľká Británia - Dánsko, skupina A
25.05. 15:15 USA - Kazachstan, skupina B
25.05. 19:15 Švajčiarsko - Švédsko, skupina A
25.05. 19:15 Fínsko - Nórsko, skupina B

26.05. 15:15 Rusko - Dánsko, skupina A
26.05. 15:15 Kazachstan - Nemecko, skupina B
26.05. 19:15 Bielorusko - Veľká Británia, skupina A
26.05. 19:15 Kanada - Nórsko, skupina B

27.05. 15:15 Švajčiarsko - Slovensko, skupina A
27.05. 15:15 USA - Lotyšsko, skupina B
27.05. 19:15 Švédsko - Česko, skupina A
27.05. 19:15 Fínsko - Taliansko, skupina B

28.05. 15:15 Švédsko - Veľká Británia, skupina A
28.05. 15:15 Kazachstan - Kanada, skupina B
28.05. 19:15 Dánsko - Bielorusko, skupina A
28.05. 19:15 Lotyšsko - Nórsko, skupina B

29.05. 11:15 Česko - Veľká Británia, skupina A
29.05. 11:15 Taliansko - Kazachstan, skupina B
29.05. 15:15 Švajčiarsko - Rusko, skupina A
29.05. 15:15 Nórsko - USA, skupina B
29.05. 19:15 Slovensko - Dánsko, skupina A
29.05. 19:15 Nemecko - Fínsko, skupina B

30.05. 15:15 Bielorusko - Švajčiarsko, skupina A
30.05. 15:15 Taliansko - Kanada, skupina B
30.05. 19:15 Švédsko - Slovensko, skupina A
30.05. 19:15 Fínsko - Lotyšsko, skupina B

31.05. 15:15 Česko - Dánsko, skupina A
31.05. 15:15 USA - Nemecko, skupina B
31.05. 19:15 Rusko - Švédsko, skupina A
31.05. 19:15 Nórsko - Kazachstan, skupina B

01.06. 11:15 Švajčiarsko - Veľká Británia, skupina A
01.06. 11:15 Kanada - Fínsko, skupina B
01.06. 15:15 Slovensko - Česko, skupina A
01.06. 15:15 Taliansko - USA, skupina B
01.06. 19:15 Rusko - Bielorusko, skupina A
01.06. 19:15 Nemecko - Lotyšsko, skupina B

03.06. 15:15 A1 - B4 štvrťfinále
03.06. 15:15 B2 - A3 štvrťfinále
03.06. 19:15 B1 - A4 štvrťfinále
03.06. 19:15 A2 - B3 štvrťfinále

05.06. 13:15 SF1 - SF2 semifinále
05.06. 17:15 SF3 - SF4 semifinále

06.06. 14:15 porazený SF2 - porazený SF1 o 3. miesto
06.06. 19:15 víťaz SF2 - víťaz SF1 finále

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.