Šláger v českej lige? Slováci sa nepresadili

07.08.2007, 00:00

Už v prvom kole novej sezóny v českej futbalovej lige nastúpili proti sebe dvaja poslední majstri: Sparta Praha a Liberec. Tím z Letnej vyhral 1:0. V zápase sa predstavili aj štyria Slováci. Na každej strane dvaja. Ani jeden z nich sa však výrazne nepresadil. Najviac bol viditeľný v domácom drese stredopoliar Karol Kisel, ktorého šesť minút pred koncom duelu vystriedal Igor Žofčák, ktorý do Sparty prišiel z Ružomberka. Brankár Matúš Kozáčik, ďalšia letná posila "rudých", sedel na lavičke náhradníkov.
V drese Liberca odohral celé stretnutie reprezentačný obranca Peter Šinglár. Druhý slovenský futbalista v tomto tíme, Ivan Hodúr, nastúpil taktiež v základnej zostave, v 78. minúte bol však vystriedaný.

17. máj 2024 17:52