Slováci v zahraničí

02.12.2007, 23:00

Stanislav Šesták (Bochum)
Nezabránil prehre svojho tímu na pôde Schalke 0:1. Odohral plných 90 minút a polhodinu pred koncom videl žltú kartu.

Vratislav Greško (Leverkusen)
Vysoké víťazstvo na ihrisku Herthy Berlín 3:0 sledoval iba z lavičky náhradníkov.

Marek Mintál (Norimberg)
Na ihrisku posledného tímu Duisburgu (0:1) sa nepresadil. V 81. minúte ho tréner stiahol z hry.

Marek Hamšík (Neapol)
Pri hanebnej prehre na pôde Atalanty Bergamo (1:5) bol vystriedaný v 59. minúte stretnutia, vtedy Neapol prehrával už päťgólovým rozdielom.

Ľubomír Michalík
(Bolton)
Nastúpil na celý zápas na štadióne slávneho Liverpoolu (0:4). V 69. minúte dostal žltú kartu za nešportové správanie.

Filip Hološko
(Manisaspor)
Strelil jediný a rozhodujúci gól víťazného súboja proti Gaziantepsporu (1:0), ktorý odohral celý.

05. máj 2024 18:01