Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
31.08.2007, 00:00

Anketa HN

Čo znamená podľa vás Jozef Valovič pre senecký futbal?
Dušan Galis
splnomocnenec vlády pre šport
-- Začal investovať do mimobratislavského klubu, kde odvádza veľmi dobrú prácu. Dosiahol dobré výsledky s týmto tímom. Tak dúfam, že sa mu bude dariť aj naďalej. V seneckom futbale je to určite muž číslo jeden.

Ľubomír Moravčík
bývalý československý reprezentant
-- Pracuje už dlho vo futbale. Poznám sa s ním veľmi dobre. Seneckému futbalu robí dobré meno. Je jeho výhodou, že je skúsený tréner, pozná hráčov, vie kto z nich by sa mohol presadiť v niektorom zahraničnom klube.

Karol Csontó
futbalový agent
-- V prvom rade ho beriem ako trénera, keďže som pod jeho vedením hrával v mládežníckych tímoch Slovana. Teraz ako spolumajiteľ má veľa zodpovednosti, keďže zastupuje záujmy investora. Myslím že svoje úlohy zvláda.

František Laurinec
prezident futbalového zväzu
-- Mám s ním dobré skúsenosti. Bol veľmi dobrý tréner a teraz je aj schopný manažér. Urobil v Senci veľmi dobrú prácu. To, že sa stal z trénera majiteľ klubu je nová skúsenosť pre náš futbal a myslím, že mu to môže len prospieť.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.