Zápas v Rumunsku nedohrali kvôli výtržnostiam (video)

31.10.2011, 23:01
V rumunskej najvyššej futbalovej súťaži sa nedohral kvôli divákom zápas medzi Ploiešťom a Steauou Bukurešť.

Na konci prvého polčasu jeden z fanúšikov vybehol na ihrisko a inzultoval súperovho hráča Georgea Galamazeho, rozhodca ale duel prerušil až neskôr, keď diváci zasiahli pyrotechnikou brankára hosťujúceho tímu. Steaua viedla krátko pred prestávkou 1:0, keď vbehol fanúšik na ihrisko a uštedril ranu do hlavy súperovmu obrancovi. Rozhodca hneď nato vylúčil dvoch hráčov Bukurešti , obrancu Martinoviča a brankára Costeu, pretože kopali fanúšika v snahe zachytiť ho.

Rozhodca nechal zápas pokračovať, ale po ďalších incidentoch ho napokon ukončil. Náhradného brankára Steauy zasiahol bengálsky oheň hodený z tribúny a spôsobil mu niekoľko popálenín. Polícia po stretnutí zatkla štyroch fanúšikov domáceho tímu.

20. apríl 2024 08:00